«

TİMBİR’den Koordinatör Kaymakamlara plaket

Google News


Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) ile Akdeniz İnternet Gazetecileri ve Yayıncıları Derneği tarafından, yüzyılın deprem felaketi akabinde, en büyük yıkımın yaşandığı Hatay’da, gerek halkın ihtiyaçlarının ivedilikle karşılanması, gerekse bölgenin yeniden yapılanması hususunda gösterdikleri gayretli çalışmalar nedeniyle, İskenderun’da koordinatör Kaymakam olarak görev yapan Miyase Demirkoparan ve Ceyhun Denli’ye plaket takdim edildi.

TİMBİR Danışma Kurulu Başkanı Veysel Cıncık, İskenderun Kaymakamlığında gerçekleştirilen plaket takdim töreninde, Türk İnternet Medya Birliği Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa’nın, hayatını kaybeden vatandaşlarımız için taziye dileklerini iletti. Kaymakam Murat Sefa Demiryürek’in, Yüzyılın felaketi akabinde İskenderun’da gerçekleştirdiği özverili çalışmalarla zorlu bir sınavı başarıyla atlattığına dikkat çeken Gazeteci Cıncık, “Başarı ekip işidir. Koordinatör Kaymakamlarımız Miyase Demirkoparan ve Ceyhun Denli, İskenderun Kaymakamımız Murat Sefa Demiryürek’e bu zorlu süreçte hem moral verdi, hem de iş yükünü paylaştı. İskenderun halkı adına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve TİMBİR Danışma Kurulu Başkanı Veysel Cıncık, Koordinatör Kaymakamlar Miyase Demirkoparan ve Ceyhun Denli’ye, meslek hayatlarındaki ilk plaketleri takdim ettiler.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *