«

Temel törenle atıldı

Google News


Temel törenle atıldı

Tekirdağ’da, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından ilki Çınarlı Mahallesi’nde inşa edilen Kadın Yaşam Merkezlerinin ikincisi Zafer Mahallesi’nde inşa ediliyor. Mahalle sakini kadınların meslek edindirme kurslarından sanat atölyelerine, spordan sosyalleşmeye kadar birçok ihtiyacını karşılayacak olan tesisin inşaatı, düzenlenen temel atma töreni ile başladı.

UZUNLAR TÖRENDE KONUŞTU

Törende konuşan Başkan Uzunlar, Süleymanpaşa’da yaşayan kadınların sosyal aktivitelere katılması, kendilerini geliştirmeleri ve keyifli vakit geçirmeleri amacıyla farklı mahallelerde Kadın Yaşam Merkezleri inşa edildiğini ifade ederek, Zafer Mahallesi’nde yapımına başlanan tesisin, mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diledi. Uzunlar, Kadın Yaşam Merkezinin en kısa sürede tamamlanarak hizmete girmesi için çalışmaların sürdüğünü sözlerine ekledi.

PROJEDE HANGİ HİZMETLER YER ALACAK?

Zafer Mahallesi Kadın Yaşam Merkezi; derslikler, sanat atölyeleri, zengin bir kütüphane, modern bir fitness salonu, yüzme havuzu, geleneksel hamam, masaj odası, mescit, kafeterya ve çocuklar için bir oyun alanını bünyesinde barındıracak. Tesiste ayrıca 14 kişinin konforlu bir şekilde barınabileceği bir misafirhane de yer alıyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *