«

Özdemir; “Yolumuzun sonu inşallah 1. Lig olsun”

Google News


Özdemir; “Yolumuzun sonu inşallah 1. Lig olsun”

İskenderunspor maçı öncesinde açıklamalarda bulunan Isparta 32 Spor kulübü Başkanı Gültekin Özdemir; “Cumartesi günü önümüzde çok önemli bir sınav var. İskenderunspor maçında tribünleri doldurup, seyirci baskınının ne kadar önemli olduğunu görelim” dedi.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele Isparta 32 Spor’da ardı ardına alınan galibiyet hem yönetimi hem taraftarları sevindirerek şehre ayrı bir mutluluk kattı.

Hırslı ve azimli futbol, mücadeleci ruh ile maçlara çıkan futbolcular, izlemeyen gelen taraftarları da mest ediyor. Diğer yandan da alınan galibiyetler destekleri de artırdı. Isparta 32 Spor Kulüp Başkanı Gültekin Özdemir, son günlerde takıma olan desteği çığ gibi büyüdüğüne dikkat çekerek, “Gittiğim hiçbir kapı yüzüme kapanmıyor. Herkes elinden geleni fazlasıyla yapıyor. Destek olan ve bizi bağrına basan kurum, kuruluş ve iş insanlarına teşekkür ediyoruz. Onların bu destekleri bizim de şevkimizi artırıyor. Bu birlik ve beraberlik sezon sonuna kadar devam ederse, inanın bir üst lige çıkmamız, hayal değildir” dedi.

07 Ekim Cumartesi Günü oynanacak olan Isparta 32 Spor – İskenderunspor maçı öncesi de açıklamalarda bulunan Başkan Gültekin Özdemir; “Artık dolu tribünlere oynamak istiyoruz.  Cumartesi günü önümüzde çok önemli bir sınav var. İskenderunspor maçında tribünleri doldurup, seyirci baskınının ne kadar önemli olduğunu görelim. Yolumuz uzun, yolumuzun sonu inşallah 1. Lig olsun” diye konuştu.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *