«

Özdemir Bakan Yardımcısı Aktaş İle Görüştü

Google News


Timbir Ege Bölge Başkanı Serap Ülkü Özdemir. Anadolu Yayıncılar Derneğinin organize ettiği “Uyuşturucu ile Mücadele Medyanın Rolü isimli çalıştayda bir araya geldiği İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş, ile bir araya gelerek bölge hakkında kısa bilgi alış verişinde bulundu.

BHA-EGE

TİMBİR EGE bölge başkanı, Dijital medya ve yayıncılar derneği başkanı ve Serap Ülkü Medya A. Ş. yönetim kurulu başkanı Serap Ülkü Özdemir, Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen “Uyuşturucu İle Mücadele Medyanın Rolü” adlı çalıştaya katıldı.

Çalıştayda konuk katılımcı olarak yer alan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş ile bölge hakkında kısa bilgi alış verişinde bulunan Özdemir, Bakan yardımcısı Aktaş’a bölgeyi tanıtan hediyeler taktiminde bulundu.
Oldukça verimli bir çalıştayın olduğunu söyleyen Özdemir, Günümüzün hızla yayılan sorunlarından bir tanesi de elbet uyuşturucu ve mücadele. Basın kuruluşları olarak uyuşturucu ile mücadelede neler yapabiliriz diye yetkililer ile görüş alış verişinde bulundu”ifadelerinde bulundu.

S.Cemal SÜZEROĞLU

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *