«

ORDU Valisi Erol, kurum ziyaretlerine devam ediyor

Google News


ORDU Valisi Erol, kurum ziyaretlerine devam ediyor

Ordu’nun sorunlarına çözüm bulunması ve devam eden yatırımların zamanında tamamlanması için istişare toplantıları yapıyor, iade-i ziyaretlerde bulunuyor ve kurumları ziyaret ederek, faaliyet ve çalışmalarıyla ilgili bilgi alıyor.


Ordu’da görev başladığı 21 Ağustos 2023 tarihinden bu yana yoğun bir tempo içerisinde çalışmalarını sürdüren Vali Muammer Erol, kamu kurumlarının faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgi almak, karşılaştıkları sorun, sıkıntı ve ihtiyaçları yerinde görmek amacıyla gerçekleştirdiği kurum ziyaretlerini sürdürüyor.

Vali Muammer Erol, kurum ziyaretleri kapsamında bu hafta da Altınordu Kaymakamlığı, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü, Yedaş Ordu İl Koordinatörlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ile Ordu Arıcılık Araştırma Enstitüsünü ziyaret etti.

Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, Çalışma ve İş Kurumu Müdürü İsa Kaymak, İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Yaşar Günay, Yedaş Ordu İl Koordinatörü Mustafa Öztürk, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Mahmut Bakar, Ordu Arıcılık Araştırma Enstitüsü Müdürü Şeref Cımbırtoğlu tarafından Vali Muammer Erol’a bir sunum yapılarak, kurumların personel, bina, araç, teçhizat durumları, yürütülen çalışmalar, projeler, verilen hizmetler ve faaliyetler hakkında detaylı bilgilendirmede bulunuldu.

Kurum yöneticilerine verdikleri brifingden dolayı teşekkür eden Vali Muammer Erol, kurum yöneticileri ve personellerine görevlerinde başarı dileğinde bulundu.

Vali Muammer Erol’un kurumlara yaptığı ziyaretlere, Vali Yardımcıları Ayhan Durmuş, Hacı Mehmet Kara, Turgay Ergin ve Burak Keser de eşlik etti.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *