Gündem

Liderlerden Milletvekili Bitmez için başsağlığı mesajları


Liderlerden Milletvekili Bitmez için başsağlığı mesajları

TBMM Genel Kurulu’nda gerçekleştirilen bütçe görüşmelerinde rahatsızlanarak yere düşen Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez hayatını kaybetti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu arayarak başsağlığı diledi. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da Milletvekili Bitmez için başsağlığı mesajı yayımladı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz yayımladığı mesajda, “TBMM Genel Kurulu’nda geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’in vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim. Sayın Bitmez’e Allah’tan rahmet diliyor, ailesine, yakınlarına ve Saadet Partisi camiasına başsağlığı dileklerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu ise yaptığı paylaşımda, “Her zaman samimiyetine, gayretine ve fedakarlığına şahitlik ettiğimiz Genel Başkan Yardımcımız ve Kocaeli Milletvekilimiz Hasan Bitmez kardeşimiz Hakk’a yürüdü. Dava adamına yaraşır bir hayat sürdüğüne ve “Nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz.” Hadis-i şerifi sırrınca ölümüne hepimiz şahidiz! Ailesinin, camiamızın ve aziz milletimizin başı sağ olsun! Hasan kardeşimizin mekanı cennet, makamı âli olsun” açıklamasında bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu