Gündem

Fatih Erbakan, Özkan Karakaya’nın sorularını cevapladı


Fatih Erbakan, Özkan Karakaya’nın sorularını cevapladı

Özkan KARAKAYA/ ARDAHAN– BHA

Seçimin nabzının attığı Ankara’da gözler partilerin genel merkezlerine çevrilmiş durumda. Ardahan’da yerel seçimlerin iddialı partilerden biri olan Yeniden Refah Partisi Genel Merkezinde ise aday belirleme yoğunluğu yaşanıyor.

Ardahanlı gazeteci Özkan Karakaya’yı makamında kabul ederek bir süre görüşen Genel Başkan Fatih Erbakan, gazeteci Karakaya’nın gündeme dair sorduğu sorularını da cevapladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ziyareti hakkında değerlendirmelerde bulunan Erbakan, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Ak Parti Genel Merkezinde ziyaret ettim. Seçimle ilgili birtakım konular da müzakerelerde bulunduk” açıklamasında bulundu.

Gazeteci Karakaya’nın Ardahan’daki seçim çalışmaları ve aday adayları hakkında sorduğu soruya da cevap veren Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, “31 Marttaki seçimlerde parti olarak seçimi kazanabileceğimiz iller arasında Ardahan’da yer alıyor. Özellikle Göle ilçesinde Belediye Başkanlığını bizim partimizin adayı kazanacaktır” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Gazze’de yapılan soykırıma da değinerek,” İslam dünyası bir araya gelerek Gazze için ortak hareket etmesi gerekiyor. Siyonist İsrail’in hedefi Ortadoğu’da büyük İsrail rüyasını gerçekleştirmektir. Yeniden Refah Partisi olarak bizim teklifimiz Türkiye’nin de içinde bulunduğu barış gücünü oluşturmaktır” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Özkan Karakaya ile Ardahanlılara selamlarını da gönderen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, 31 Mart yerel seçimlerinin Ardahan ve yurt genelinde hayırlara vesile olması temennisinde de bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu