«

Erzincan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Oğuzhan Kılıç atandı

Google News


Arda Heb’in Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne atanmasıyla boşalan Erzincan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koltuğuna, Oğuzhan Kılıç atandı.

featured

Erzincan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Oğuzhan Kılıç atandı

ERZİNCAN – BHA

Erzincan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü‘nde yeni bir atama gerçekleşti. Daha önce bu görevi yürüten Arda Heb, Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne atanarak Heb’den boşalan koltuğa ise Oğuzhan Kılıç atanarak İl Müdürü olarak göreve başladı.

Oğuzhan Kılıç Kimdir ?

Oğuzhan Kılıç, 1978 yılında Tercan’da doğmuş ve eğitim hayatına Çadırkaya Beldesi’nde başlamıştır. İlkokul ve Ortaokul eğitimini tamamladıktan sonra Lise öğrenimini Erzincan’da sürdürmüştür. Anadolu Üniversitesi’nde Kamu Yönetimi ve Atatürk Üniversitesi’nde Sağlık Yönetimi lisans programlarından mezun olmuştur. 2012 yılında Erzincan Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamlamıştır.

Oğuzhan Kılıç, kamu görevine 2004 yılında başlamış ve 2014-2017 yılları arasında Halk Sağlığı Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak görev yapmıştır. 2017 yılından itibaren Erzincan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmiştir. 2023 yılı itibarıyla Erzincan İl Kültür ve Turizm Müdürü olarak Bakanlıkça vekaleten atanmıştır. Oğuzhan Kılıç, evli bir aile babasıdır ve 3 çocuk sahibidir.

Erzincan İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Oğuzhan Kılıç atandı

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *