«

EN İYİ KOLTUK TASARIMI ÖDÜLÜ  ‘ZEENCE MOBİLYA’NIN

Google News


Kayseri Anadolu mobilya fuarında  En iyi koltuk tasarımı ödülünü Zeence Mobilya kazandı.

ÖZEL HABER : HÜSEYİN YETİŞ

Anadolu’nun En Büyük Uluslararası Mobilya Fuarı Nobel ANAMOB, yeni nesil fuarcılığın öncü kuruluşu Nobel Expo tarafından mobilyanın merkezi Kayseri’de düzenlendi. Türkiye’nin en önemli mobilya kentlerinin başında yer alan Kayseri’de Anadolu’nun en büyük mobilya fuarı Nobel Anadolu Mobilya Fuarı’nın (ANAMOB) açılışı, OSB Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Fuarın açılışına  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Kayseri protokolü ile birlikte alım heyetleri kapsamında 45 ülkeden alıcıları, katılımcı firmaların yetkilileri katıldı.

VALİ GÖKMEN ÇİÇEK ‘TEN ZENCE STANDINA ANLAMLI ZİYARET

Başarılı çalışmalarıyla her geçen gün yoluna devam eden Zeence Mobilya’nın standını  Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ziyaret ederek Zeence Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı  Osman PATIR’dan çalışmaları hakkında  bilgiler aldı.

ÇOK SAYIDA SEÇKİN DAVETLİLER KATILDI

70 ülke den binlerce katılımcının ziyaret ettiği Kayseri Anadolu mobilya fuarında En iyi koltuk tasarımı ödülünü kazandı. Mahal Balo salonunda düzenlenen gala gecesinde  başarılı olan firmalara ödülleri verilirken  ödül törenine ;  çok sayıda Bakan ve Milletvekilleri, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek , Kayseri Büyükşehir  Belediye BaşkanI  Dr. Memduh Büyükkılıç, ilçe Belediye  başkanları ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.

ÖDÜLÜNÜ BAŞKAN  DR. MEMDUH BÜYÜKKILIÇ TAKDİM ETTİ

Çok sayıda iş adamları arasında Zeence Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı  Osman PATIR En iyi koltuk tasarımı ödülünü Kayseri Büyükşehir  Belediye Başkanı  Dr. Memduh Büyükkılıç’ın ellerinden aldı.Alkışlar arasında ödülünü gururla aldığı gözlenen ve  oldukça duygulanan  iş adamı Osman Patır, “ Bizi bu anlamlı ödüle layık gördüğünüz için sizlere  şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyoruz . Bizler, hayata değer katacak ürünleri tasarlamayı ve üretmeyi kendimize meslek olarak seçtik.Bizler, düşünerek tasarlıyor ve üretiyoruz.

Bizleri, daha heyecanlı kılan  çalışmalar içerisindeyiz. Fonksiyonel,kaliteli, farklı, özgün, sağlam rahatlık ve şıklığı bir arada sunmanın azmi ve heyecanını  yaşıyoruz. “ diye konuştu.

 

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *