Gündem

Büyükşehir Perşembe’nin sorunlarını çözüyor


Büyükşehir Perşembe’nin sorunlarını çözüyor 

Türkiye’nin kırsal yol ağı en uzun ili Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Karadeniz’in zorlu coğrafyasında çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.

19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, hayata geçirdikleri projelerle ilçelerin çehresini değiştiriyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

Ortatepe Mahallesi’nde yılların çilesi sona erdi

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, Perşembe ilçesine bağlı Ortatepe mahallesinin en sorunlu güzergâhlarından birini daha beton yolla buluşturdu. Ortatepe mahalle sınırları içerisinde yer alan 1,9 km uzunluğundaki güzergâh beton yola kavuştu.

Mahalle Muhtarı Sezai Aydın’dan Başkan Güler’e teşekkür

Tamamlanan beton yol çalışmasını sevinçle karşılayan mahalle Muhtarı Sezai Aydın, “Her yağmur ve kar yağdığında bu güzergâh üzerinde büyük sorun yaşıyorduk. Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle yolumuz konforlu bir hale geldi. Desteklerinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu