«

Beypazarı Belediyesi Spor Kulübü sezonu tesisleri açıldı

Google News


Beypazarı Belediyesi Spor Kulübü sezonu tesisleri açıldı

Yaşar TONBAK /ANKARA – BHA

İlçenin Gazipaşa mahallesinde bulunan Ferhat Yağmur Değer spor tesislerinde 2023-2024 Futbol sezonunun açılışına Kulüp başkanı Mehmet Gökgöz, yönetim kurulu üyesi Halil Etili ve Samet Yiğit ile birlikte tüm sporcular hazır bulunurken, mavi şimşekler taraftarı da hazır bulundu.

Kurban kesilerek futbol sezonunun açılışı yapılırken, kulüp başkanı Mehmet Gökgöz, iyi bir futbol sezonu geçirmek istediklerini ve bu anlamda takımı çok iyi güçlendirdiklerini ve takımlarına başarı dileklerini sunduklarını söyledi.

Bu sezon oyuncularından bol gollü bir sezon beklediklerini belirten Kulüp başkanı Mehmet Gökgöz, “ takımımızı çok güçlendirdik. Yeni transferlerimiz oldu. Genç ve yetenekli, enerjik bir takımla sezonu başlatıyoruz. Spor camiamıza, taraftarımız ve Beypazarı’na hayırlı olsun. Bu sezon deplasman ve kendi sezonumuzda sporcularımızı yalnız bırakmasında desteklesinler umarım takımımızda, bu desteğin karşılığını sahada çıkardığı maçlarda, ortaya koyacaktır ”dedi.

Kulüp başkanı Mehmet Gökgöz, Bu anlamda her zaman olduğu gibi bu dönem dede teknik direktörümüz Kadir Türkoğlu’na, Serdal Sinem Alan’a çok büyük işler düştüğünü mavi şimşekler taraftar grubuyla takımlarını yalnız bırakmayacaklarını kaydetti.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *