Gündem

Atakum’da ‘Maraş’ tercihi seçimi zora soktu


CANİK’TEN ATAKUM’A
Atakum’da AK Parti’nin adayı olarak açıklanan Özlem Maraş, ilçeye yabancı oluşuyla dikkat çekiyor. Daha önce Canik İlçe Başkanlığı ve Samsun milletvekilliği gibi önemli görevlere talip olması fakat aday gösterilmemesi, Maraş’ın parti içindeki kariyerinin sınırlı olduğu şeklinde yorumlanıyor. Bu durum, adaya ilçe halkı nezdinde güven duyulmasını zorlaştırıyor.

KAÇAK AVM İLİŞKİSİ İDDİASI
Bununla birlikte, Maraş’ın ticari hayatındaki olumsuzluklar da adayın kamuoyu nezdindeki imajını olumsuz etkiliyor. Özellikle tartışmalı olan Kaçak AVM CityMall projesiyle ilişkilendirilmesi ve ticari ilişkileri, Özlem Maraş ile ilgili dürüstlük ve güvenilirlik konusunda ciddi endişelerin artmasına neden oluyor.

ATAKUM CHP’YE TESLİM
Adayın atanmasının ardından, AK Parti’nin Atakum ilçesini gözden çıkardığına dair çeşitli söylentiler de ortaya atıldı. Parti içinde ve bölge halkı arasında yayılan bu söylentiler, AK Parti’nin Atakum’daki seçim şansını daha da zora sokuyor. Maraş’ın adaylığına yönelik bu eleştiriler ve yayılan söylentiler, AK Parti’nin Atakum ilçesindeki seçim kampanyasını olumsuz etkilerken, AK Partinin Atakum’da yeniden hakimiyet kurma hedefini tehlikeye atıyor. Bu anlamda Özlem Maraş’ın Atakum için yanlış bir tercih olabileceği ve AK Parti’nin bu adayla seçimleri kazanamayacağı algısı, ilçe genelinde giderek yayılıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu