Gündem

Ardeşen Belediye Başkanlığı için Ayhan Önkibar’ın ismi ağırlık kazandı


Ardeşen Belediye Başkanlığı için Ayhan Önkibar’ın ismi ağırlık kazandı

İş insanı Ayhan Önkibar’ın ismi yaklaşan yerel seçimlerde AK Parti’den Ardeşen Belediye Başkanlığı için ağırlık kazandığı öğrenildi.

Yaklaşan seçimler öncesinde Rize’de en çok merak edilen ilçelerden olan Ardeşen için aday çalışmalarında son aşamaya gelindiği öğrenildi. Edinilen bilgilere göre Ardeşen Belediye Başkanlığı için saha çalışmalarını sürdüren Ak Parti Rize il yönetimi ve Rize Milletvekilleri tabanda karşılığı olan isimlerle temaslarını sürdürüyor. Bu çerçevede ismi daha önce de gündeme gelen  Ardeşen’li iş insanı Ayhan Önkibar’ın Belediye Başkan adaylığı için isminin ağırlık kazandığı belirtiliyor.

Konu ile ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz iş insanı Ayhan Önkibar, isminin doğup büyüdüğü ilçeye hizmet ile anılmasının gurur verici olduğunu belirterek; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimize ve devletimize hedef olarak gösterdiği iddia ve inancı Ardeşen’de de hayata geçirmek ve Ardeşen’i ülkemizin örnek belediyelerinden biri haline getirmek için ekibimle birlikte göreve hazırız” diyerek olası adaylık durumunda doğup büyüdüğü ilçesine hizmet etmekten memnuniyet duyacağını ifade etti.

ÖNKİBAR KİMDİR?

1974 yılında Ardeşen’de dünyaya gelen ve lise tahsilinin sonuna kadar ilçede yaşayan Önkibar, TOBB ETÜ Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Görsel İletişim Tasarım Bölümünü bitirdi. Kendisine ait bir iletişim şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş yaşamını sürdüren Önkibar, aynı zamanda Ankara Ticaret Odası 13. Meslek Komitesinde de Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu