«

“Ardahan tanıtım günleri” Ankara’da başladı

Google News


“Ardahan tanıtım günleri” Ankara’da başladı

Özkan KARAKAYA / ARDAHAN – BHA

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu (KAİFED) Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım tarafından bu yıl 7. düzenlenen etkinlik, Ardahan Keçiören Belediyesi Kabala Fuar Alanı’nda başladı. Filistin’de yaşanan insanlık dramı dolayısıyla etkinlikteki bütün eğlence ve müzik programları iptal edildi.

Kars, Ardahan, Iğdır’ın Vali, Milletvekili, Belediye Başkanları, Kültür Müdürleri ile sivil toplum kuruluşlarının katıldığı tanıtım günlerine ilimizden CHP Ardahan Milletvekili Özgür Erdem İncesu, AK Parti Ardahan Milletvekili Kaan Koç, Vali Hayrettin Çiçek ve Ankara’daki Ardahanlılar katıldı. Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri Etkinliği 22 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek.

CHP Ardahan Milletvekili Özgür Erdem İncesu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; “Bugün, 7. düzenlenen Kars-Ardahan-Iğdır Tanıtım Günlerine; Bakanlarımız, Valilerimiz, Milletvekillerimiz ve değerli protokol ile birlikte katılım sağladık. Güneşin ülkemizi ilk aydınlattığı serhat memleketimiz ve komşu illerimizin güzelliklerini tanıtmak için buluştuğumuz bugünde sizleri de Keçiören Kent Meydanı’ndaki fuar alanında görmekten mutluluk duyarız” dedi.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *