«

100.Yıl Sokak Basketbolu turnuvası başlıyor

Google News


Çaycuma Belediyesinin Cumhuriyetimizin 100. yıl kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Streetball Basketbol Turnuvası” 23.10.2023 Pazartesi günü başlıyor.
​​​​​​​
Cumhuriyet Meydanı’ndaki turnuvada maçlar 10 dakikalık tek devre halinde oynanacak. Takımlar 1 yedek olmak üzere toplam 4 oyuncudan oluşacak ve sınırsız oyuncu değişikliğine sahip olacak. Tek pota ile oynanacak maçlar hakem gözetiminde ve basketbol kurallarına uygun bir şekilde oynanacak.

DERECEYE GİREN TAKIMLARA ÇEŞİTLİ ÖDÜLLER VERİLECEK

Bir spor kenti hüviyetine bürünen Çaycuma’da spor kültürünü yaymak ve spor yoluyla dostluk, kardeşlik ilişkilerini geliştirmeyi amaçlayan turnuvada dereceye giren takımlara çeşitli ödüller verilecek. Ayrıca, Fair Play ruhuna aykırı hareket eden takım veya oyuncular turnuvadan ihraç edilecek.

EN 20 EKİM’E KADAR BAŞVURU YAPILMASI GEREKİYOR

Teknik şartnameye uygun olarak kurulacak ekipler turnuva takım listelerini en geç 20 Ekim Cuma günü, saat 14.00’e kadar Çaycuma Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne teslim edecek. Kura çekimi ise 20.10.2023 Cuma günü saat 15.00’de Çaycuma Belediyesi Hizmet Binası’nın 7. Katında bulunan Çarşamba salonunda yapılacak.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *